Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Prostituta deshiron burg nga ushqimi falas
Prostituta deshiron burg nga ushqimi falas
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:06 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Prostituta nga Malajzia e arrestuar gjatë një aksioni policor, ka kërkuar nga gjykata që ta dënojnë me burg për një afat sa më të gjatë nëmënyrë që të ushqehet falas, shkruajnë mediat e Malajzisë. Patimah Ayab (43 vjeçe) pranoi fajin në gjykatën e Kuala Lampurit për ofrimin e shërbimeve seksuale një polici dhe një civili.

Pasi pranoi fajin ajo luti gjykatësin që ta dënojnë më gjatë me burg. Mediat thonë se Patimah iu ankua edhe një gjykatësi tjetër i cili e dënoi për të njëjtat akuza vitin e kaluar vetëm me një muaj burg. “Në burg nuk është keq, ka bukë e mermelatë, ndërsa rojet në burg sillen mirë”, tha Patimah.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Prostituta deshiron burg nga ushqimi falas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: