Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 

Horoskopi ditor: 19 maj 2011
Dashi

Dashi

Puna: Keni mbetur prapa
Shëndeti: Mos anuloni mëngjesin
Dashuria: Kënaqeni në shoqërinë e një personi
 
Demi

Demi

Puna: Nuk keni vullnet
Shëndeti: Ju duhet më shumë vitamina të grupit B
Dashuria: Jeni shumë të hapur
     
Binjakët

Binjakët

Puna: Jeni imponues
Shëndeti: I shkëlqyer
Dashuria: Bëni hapin tjetër
 
Gaforrja

Gaforrja

Puna: Shpenzoni më shumë energji sesa është e nevojshme
Shëndeti: Konsumoni ushqim të lëngshëm
Dashuria: Mos e bëni atë që e keni në mendje
     
Luani

Luani

Puna: Keni gabuar
Shëndeti: Zbokth në kokë
Dashuria: Jeta sentimentale është dëshpëruese
 
Virgjëresha

Virgjëresha

Puna: Jeni i vetmuar në qëllimet tuaja
Shëndeti: Gulçe në muskuj
Dashuria: Harroni, dhe kjo nuk falet
     
Peshorja

Peshorja

Puna: Jeni konfuz në marrje të vendimeve
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Të dashuruar deri në veshë
 
Akrepi

Akrepi

Puna: Jeni të pazëvendësueshëm në profesion
Shëndeti: Dhimbje në nyje
Dashuria: Jeni në provë
     
Shigjetari

Shigjetari

Puna: Dorëzoheni lehtë
Shëndeti: Mbroni sytë nga dielli
Dashuria: Jeni mbyllur në vetvete
 
Bricjapi

Bricjapi

Puna: Jeni në rrugë të drejtë
Shëndeti: Forconi muskujt e këmbëve
Dashuria: Ju admirojnë
     
Ujori

Ujori

Puna: Jeni të gjithanshëm
Shëndeti: Keni nevojë për rikuperim
Dashuria: Do të braktiseni
 
Peshqit

Peshqit

Puna: Mendoni për gjithçka
Shëndeti: Nuk keni arsye për shqetësim
Dashuria: Hidhuni në aksion
     
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc