Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 


Teknologji » » Kaka nuk largohet nga Reali
10:53 AM
Kaka nuk largohet nga Reali

Superylli brazilian Ricardo Kaka ka mohuar spekulimet se mund të largohet nga Real Madridi, duke thënë se ai dëshiron ta dëshmojë veten te Los Blancos.

Lëndimet e kanë penguar ish-lojtarin e Milanit që të jetë në formën më të mirë, ndërsa kjo ka nxitur spekulime se ai mund të ndërrojë skuadër.

"Jam mirë këtu dhe nuk mendoj për t’u larguar nga klubi”, ka deklaruar Kaka për faqen zyrtare të Realit. 

Shikuar: 241 herë | Shtuar nga: KosovaPc | Vota: 0.0/0
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc