Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 


Teknologji » » Perry mban kreun e top listës amerikane
2:31 PM
Perry mban kreun e top listës amerikane
Katy Perry vazhdon të shkëlqejë majën e top listës amerikane, pasi singli i saj ´Firework´ është numër një për të dytën javë radhazi.
Këngëtarja ka penguar mikeshën e saj Rihanna të rimarrë kreun me bashkëpunimin e saj me Drake, ´What's My Name?´, që renditet i dyti, derisa bukuroshja e muzikës R&B pushton edhe një pozitë tjetër në top 10, atë të gjashtë, me singlin ´Only Girl (In the World)´.
Bruno Mars është ngjitur në pozitën e tretë me hitin ´Grenade´, derisa kënga e Pink, ´Raise Your Glass´ mban pozitën e katërt dhe Ke$ha me ´We R Who We R´ mbyll top pesëshin e Billboard.
Debutimi më i mirë ka qenë reperi T.I. dhe kënga e tij ´That's All She Wrote´ që është pozicionuar e 18-ta.
Shikuar: 301 herë | Shtuar nga: KosovaPc | Vota: 0.0/0
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc