Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 


Lajme » Magazina
Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, sipas indikacioneve është i përfshirë në një lidhje dashurie me bukuroshen Florenta Islami.

Nëpër internet është duke qarkulluar një foto e reperit me bukuroshen nga Prishtina, e cila sipas të gjitha gjasave do të jetë dhe bashkëshortja e ardhshme e Getit.

Se Florenta do të jetë femra e fundit e Getit, e vërtetoi edhe vet reperi i "Baba Records” në Twitter, duke shkruar: "Unë me bashkëshorten duke ngrënë fara dhe duke shikjuar film..hohoho”.

Pas lansimit të albumit të ri "Ma I Madhi N’Vend”, Geti pritet që së bashku me Big Xik të rikthehen në skenë me videoklipe dhe bashkëpunime tjera.
Shpërndaje | Kategoria: Magazina | 1674 Shikime | Postuar nga: KosovaPc në orën: 11:22 AM

 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc