Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 


Lajme » Sport
Manchester United lirisht mund ta vazhdojë festën, pasi Liga Premier ka shpërblyer mbrojtësin Nemanja Vidic me çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në Angli, përderisa Sir Alex Ferguson u shpall menaxheri më i mirë i vitit.

Kjo është hera e parë që Vidic e fiton këtë çmim dhe ai jo rastësisht e fitoi atë, pasi shfaqi formë stoike gjatë gjithë sezonit. Nga ana tjetër për Ferguson është hera e nëntë që e fiton çmimin e menaxherit më të mirë, që nuk është befasi marrë parasysh klasin e skocezit të treguar ndër vite.

Manchester United ka kaluar nëpër formë të jashtëzakonshme në shtëpi dhe nëse arrin të shmangë humbjen në javën e fundit ndaj Blackpoolit, atëherë Djajtë do ta përfundon sezonin pa asnjë humbje në shtëpi, ku kanë vetëm një barazim ndaj WBA-së prej 2-2.

Më 28 maj Man ... Lexo të Plotë »

Shpërndaje | Kategoria: Sport | 1290 Shikime | Postuar nga: KosovaPc në orën: 11:25 AM

 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc