Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti
Filter by:
Mjeksia & Shendeti
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
kripaaaa 0 291 Edi 04.December.2010, 0:12 AM
Posted by: Edi
nje kancer 0 323 Edi 04.December.2010, 0:08 AM
Posted by: Edi
depresioni 0 342 Edi 04.December.2010, 0:06 AM
Posted by: Edi
drita e diellit demton intelegjenten 0 308 Edi 04.December.2010, 0:04 AM
Posted by: Edi
dhimbje koke 0 295 Edi 04.December.2010, 0:01 AM
Posted by: Edi
psikologu 0 436 Edi 03.December.2010, 11:57 PM
Posted by: Edi
Harresa, përse ndodh? 0 356 Genti 02.December.2010, 3:13 PM
Posted by: Genti
Stërvitjet duhet të fillojnë me mjek 0 363 Pirati 30.November.2010, 9:51 PM
Posted by: TechClick
Shtatë orë gjumë, zvogëlojnë problemet në zemër 0 355 Pirati 30.November.2010, 9:50 PM
Posted by: TechClick
Qëndrimi ulur, i dëmshëm për shëndetin 0 423 Pirati 30.November.2010, 9:49 PM
Posted by: TechClick
Si mund ta largosh lemzën? 0 392 Pirati 30.November.2010, 9:49 PM
Posted by: TechClick
Urinimi i pavullnetshem tek femrat 0 366 KosovaPc 30.November.2010, 6:58 PM
Posted by: Boni
Kolesteroli (yndyra në gjak) 0 1792 KosovaPc 30.November.2010, 6:55 PM
Posted by: Boni
Hemorroidet ç’farë janë dhe nga se shkaktohen? (majaselli) 0 683 KosovaPc 30.November.2010, 6:53 PM
Posted by: Boni
Lythat (Warts) 0 1530 KosovaPc 30.November.2010, 6:51 PM
Posted by: Boni
Pagjumesia (Insomnia) 0 645 KosovaPc 30.November.2010, 6:49 PM
Posted by: Boni
Vaginoza bakteriale 0 377 KosovaPc 30.November.2010, 6:48 PM
Posted by: Boni
Shoqja ime thote qe stresi i shkakton shkelje te syrit, aka 0 350 KosovaPc 30.November.2010, 6:47 PM
Posted by: Boni
Cfare eshte diabeti? 2 1488 KosovaPc 30.November.2010, 6:45 PM
Posted by: Boni
Fakte Mbi HIV Dhe SIDA 0 1145 KosovaPc 30.November.2010, 6:43 PM
Posted by: Boni
Depresioni pas lindjes 0 362 KosovaPc 30.November.2010, 6:40 PM
Posted by: Boni
Menopauza 0 642 KosovaPc 30.November.2010, 6:39 PM
Posted by: Boni
Sistemi ABO i grupeve te gjakut.. 0 331 KosovaPc 30.November.2010, 6:38 PM
Posted by: Boni
Dhimbja e dhembit... 0 389 KosovaPc 30.November.2010, 6:37 PM
Posted by: Boni
Shëndeti mendor, 33% e shqiptarëve me depresion 0 452 KosovaPc 30.November.2010, 6:36 PM
Posted by: Boni
This forum has 50 threads. 25 threads displayed.
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies