Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip
Filter by:
Barsaleta Shqip
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Dera e banesës e gjakovarit 0 414 Edi 03.December.2010, 10:34 PM
Posted by: Edi
Telefonata gabimisht 0 409 Genti 02.December.2010, 4:08 PM
Posted by: Genti
Djali dhe baba 0 409 Genti 02.December.2010, 4:03 PM
Posted by: Genti
Gruja ime eshte engjell 0 369 Genti 02.December.2010, 3:49 PM
Posted by: Genti
Gomari 0 375 Pirati 30.November.2010, 10:38 PM
Posted by: TechClick
Policet 0 400 Pirati 30.November.2010, 10:37 PM
Posted by: TechClick
Bjondja ne makine 0 384 Pirati 30.November.2010, 10:37 PM
Posted by: TechClick
Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari 0 443 Pirati 30.November.2010, 10:36 PM
Posted by: TechClick
Dy dembelet 0 499 Pirati 30.November.2010, 10:36 PM
Posted by: TechClick
Ne kinema 0 434 Pirati 30.November.2010, 10:35 PM
Posted by: TechClick
Shqiptari 0 426 Pirati 30.November.2010, 10:35 PM
Posted by: TechClick
Gruaja e Don Zhuanit 0 357 Pirati 30.November.2010, 10:35 PM
Posted by: TechClick
Denimi 0 418 Pirati 30.November.2010, 10:34 PM
Posted by: TechClick
Bjonde apo brune? 0 409 Pirati 30.November.2010, 10:34 PM
Posted by: TechClick
Burrat qe s’i mban shtepia 0 448 Pirati 30.November.2010, 10:33 PM
Posted by: TechClick
Biseda e 3 grave zezake 0 362 Pirati 30.November.2010, 10:33 PM
Posted by: TechClick
Udhetimi Tirane-Rome 0 393 Pirati 30.November.2010, 10:32 PM
Posted by: TechClick
Papagalli dhe telefoni 0 430 Pirati 30.November.2010, 10:32 PM
Posted by: TechClick
Papagalli i dashuruar 0 374 Pirati 30.November.2010, 10:31 PM
Posted by: TechClick
Shqiperia vs Kina 0 358 Pirati 30.November.2010, 10:31 PM
Posted by: TechClick
2 policat 0 376 Pirati 30.November.2010, 10:30 PM
Posted by: TechClick
Fishkellima 0 307 Pirati 30.November.2010, 10:30 PM
Posted by: TechClick
Sida 0 373 Pirati 30.November.2010, 10:30 PM
Posted by: TechClick
Xhaja dhe pellumbat 0 343 Pirati 30.November.2010, 10:29 PM
Posted by: TechClick
Gruaja dhe thaset 0 337 Pirati 30.November.2010, 10:28 PM
Posted by: TechClick
This forum has 86 threads. 25 threads displayed.
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies